KONTAKTPERSONER KLEPP

Daglig leder Thomas Langholm Engen
Tlf: 41514546 E-post: thomas.engen@kleppil.no
Markedssjef Einar Braut
Tlf: 95982715 E-post: einar.braut@kleppil.no
Administrasjonsmedarbeider Herdis Bjerkeset
Tlf: 92253831 E-post: herdis.bjerkeset@kleppil.no
Medlemsansvarlig Martha Aase
E-post: medlem@kleppil.no
Medieansvarlig Klepp Elite Hege Hansen
Tlf: 45446981 E-post: hege.hansen@kleppil.no
Sportslig leder Knut Eriksen
Tlf: 95976255 E-post: knut.eriksen@kleppil.no
Utviklingssjef Preben Gausland Stangeland
Tlf: 92681927 E-post: p.stangeland@kleppil.no
Medisinsk koordinator Astrid Grøttå Ree
Tlf: 93410595 E-post: astrid@kleppil.no
Hovedtrener Owe Salvesen
Tlf: 98221076 E-post: owe.salvesen@kleppil.no
Assistent trener Kenneth Eidsaunet
Tlf: 90760910
Baneansvarlig Per Harald Pedersen
Tlf: 41227717 E-post: per@kleppil.no
Styreleder Klepp Elite Else Karin Stangeland
Tlf: 92042851 E-post: else@ideka.no

Besøksadresse
Ole Kyllingstads veg 5
4350 Kleppe, Norge

Tlf
51 42 12 97

E-post
post@kleppil.no